в Закопане на лижі

145є
7 днів/6 ночей

Маршрут: Львів – Краків – Високі Татри – Буковина Татшанська – Львів

Виїзд 03.01.2018

+55є туристичний депозит (згодом використовується на факультативні екскурсії)

День 1

08:00 – збір групи на залізничному вокзалі м.Львів (платний паркінг). 8:30 – виїзд в Закопане. Пізніше прибуття в Закопане. Поселення в готель. Ночівля.

День 2

Сніданок.

Вільний день.

Знайомство з курортом. Катання на лижах.

Факультативно пропонуємо: Куліг -30 € / чол (початок 15:00, місце збору: парковка на вулиці Al. 3 Maja 9, біля супермаркету «Biedronka»). Пропонуємо Вам участь в одному з найбільш захоплюючих розваг – катання на санях запряжених кіньми – в супроводі “gorali” (горян) одягнених у національні костюми і з факелами в руках, під назвою кулигах.

Знайомство з курортом.

Ночівля.

День 3

Сніданок.

Вільний час. Катання на лижах.

Факультативно пропонуємо:

  • Групова оглядово-пішохідна екскурсія по старому Кракову (27 €) Краків зберігає справжню польську самобутність, в ньому на кожному кроці – відображення насиченою подіями польської історії. Королівський замок на Вавелі, місце коронації польських королів – Кафедральний собор, торгові ряди Сукеніци; огляд одного з найстаріших і найпрестижніших навчальних закладів Європи – Ягелонського університету, а також Маріацький костел.
    Пропонуємо шопінг для душі в «галереї Краківської»: Торговий комплекс «Краківська галерея» розташований в історичному центрі Старого Кракова, на вулиці Паші. Це справжній рай для любителів шопінгу, найбільший і найпрестижніший торговий центр, який люблять, як багато туристів, так і місцеві жителі. На території цього торгового комплексу знаходиться близько 270 магазинів всесвітньо відомих європейських брендів, кілька майстерень і ательє з ремонту, пошиття та декорування одягу, а також близько двох десятків кафе і ресторанів, розважальний центр і кінотеатр.
  • Екскурсійна програма в Величці (35 € – 25 € – діти до 11.99 років).

Соляні розробки – це цілий семиповерховий місто загальною глибиною 320 метрів, довжиною 4 кілометри і шириною один кілометр. Екскурсія по рудників триває 2,5 години і проходить через прикрашені скульптурами приміщення і величезні зали з галереями та озерами. Ви дізнаєтеся, як добували сіль – основне джерело доходів королівської скарбниці.

Ночівля.

День 4

Сніданок.

Вільний день.

Катання на лижах.

Факультативно пропонуємо:

«На лижі в Словаччину (Високі Татри)» (Дорослий – 25 € / чол., Дитина до 11.99 років. – 15 € / чол.).

Катання на лижах в Татранській Ломниці, Штребському Плесо.

Татрландія – пропонуємо Вам відвідати найбільший комплекс з діючих круглий рік ареалів водних розваг в Словаччині, Чехії та Польщі – «Aquapark Tatralandia» (трансфер 22 € + вх.бл. 20 € – 3 ч., Діти 6-11.99 – 16 €) .

Ночівля.

День 5

Сніданок.

Вільний день.

Катання на лижах.

Факультативно пропонуємо:

Термальні джерела в Буковині Татшаньській (27 євро / чол). Це сучасний комплекс 12 басейнів (6 закритих і 6 відкритих) температура води в яких коливається в межах 30-38 ° C. На території Терм розташований також 8 саун, серед яких фінська, римська, гуральський і інші. Купання в басейнах з термальною водою зменшує стрес, оберігає від хвороб Паркінсона й Альцгеймера, знижує зайву вагу і допомагає в лікуванні безсоння.
У вартість входить: транспортне обслуговування Закопане (місце збору) -Термальніе джерела Bukovina Закопане (м.с), вхідний квиток на 2,5 часа.Дополнітельно: під час відвідування джерел рушники не передбачені, за кожні додаткові 10 хвилин доплата 5 злотих. Ночівля в пансіонаті.

Ночівля.

День 6

Сніданок.

Вільний час.

Насолоджуємося катанням на лижах. Шопінг та відпочинок.

Ночівля.

День 7

Сніданок.

Звільнення номерів до 12:00

Переїзд в Україну. Пізнє прибуття.

У вартість туру входить:

• Проїзд автобусом єврокласу;
• Супровід керівником групи;
• Проживання по маршруту: готель 3 * туристичного класу;
• Харчування – сніданки

Вартість туру не включає:

• Додаткові факультативні екскурсії за програмою;
• Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
• Страхування – 120 грн .;
• Курортний збір 7 євро.
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері); НВ + 7евро / чол / добу

Важлива інфорація

Доплата за одномісне розміщення + 80 євро / тур – стандартні дати.
Туроператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
Компаніяне несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки і ремонти на дорогах, погодні умови.
Компаніязалишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
Вартість факультативів може змінюватися в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії – 20 чол.
Місця в автобусі розподілятися по мірі надходження заявок і вказуються в інфолист за 2-3 дня до виїзду. Послуга «Комфортне місце з 1-12 місце» – можлива для замовлення, за вартістю + 10 євро з людини додатково. Замовляється при бронюванні туру (вказувати в примітках).

ВАЖЛИВО! Факультативні екскурсії для дітей.
Діти до 5.99 років не оплачують факультативні екскурсії в регулярних автобусних турах. (За винятком вх. Квитків в об’єкти). Діти від 6 і до 11.99 років оплачують вартість факультативів, як для дітей (дана вартість вказана в програмі після основної вартості). Якщо немає вартості для дітей, в даному випадку діти оплачують стандартну вартість, як для дорослих.