У Карпати до зубрів + SPA

445 грн
1 день

Недоторкана гірська природа парку “Сколівські Бескиди”, “Галицькі Емірати”, 11 басейнів та 18 саун і бань

Виїзди:

23.12.2018
13.01.2019
27.01.2019
10.02.2019
24.02.2019

Вартість: 445 грн\ос

Тривалість: 1 день

План туру: виїзд зі Львова (07:00) – Майдан (переїзд на машинах до зубрів, огляд домни та костелу) – Рибник (огляд карпатської панорами) – Борислав (обід, екскурсія музеєм та містом) – Трускавець (відвідування SPA-центру) – Львів (повернення о 22:40).

У вартість ВХОДЯТЬ:

проїзд комфортабельним автобусом, трансфер на машинах ГАЗ/ЗІЛ, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ: вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.

Знижки для дітей:
– Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі – безкоштовно;
– Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 50 грн./особа.

Вартість вхідних квитків:
– вхід у НПП «Сколівські Бескиди» (зубри): загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учнівський – 10 грн., учасники АТО – безкоштовно;
– Бориславський історико-краєзнавчий музей: загальний – 18 грн., пенсійний, студентський – 12 грн., учнівський – 9 грн.

Послуги СПА-центру на вибір:
– SPA-центр готелю “Женева” (за 2 години перебування): загальний – 250 грн./особа, діти 3 – 12 р. – 100 грн./особа.
– SPA-центр готелю “Міротель” (за 2 години перебування): загальний – 290 грн./особа, діти від 6 до 12 р. – 170 грн./особа, діти до 6 р. – безкоштовно. У вартість входить видача халату та рушника.

Харчування:
– карпатський перекус біля зубрів: картопля печена з салом, чай з трав. Вартість 25 грн./особа.
– обід відбувається у ресторані м. Борислав. Орієнтовна вартість: 90 грн./особа.

Майдан

Це село, що оточене непрохідними лісами Національного парку “Сколівські Бескиди” колись було одним із найпотужніших металургійних центрів Галичини, від колишньої величі збереглися лише руїни доменної печі (1814р.) та гарний костел (1938р.). У теперішній час, село відоме тим, що у місцевому лісництві живе стадо 30 європейських зубрів, котрих привезли із країн Євросоюзу з метою відновлення популяції цього карпатського велетня, якого повністю знищили люди ще у XVIII ст.

Рибник

З карпатського перевалу неподалік цього села відкривається одна із найгарніших панорам українських Карпат. На ній можна побачити чудові Сколівські Бескиди та мальовничу долину річки Стрий в районі села Довге-Гірське, яку в радянський час планували затопити і зробити т.з. “Карпатське море”.

Борислав

Колишня нафтова столиця Галичини, т.з. “Галицькі Ємірати”, це єдине місто в світі розташоване на промисловому нафтогазовому і озокеритному родовищі із багатьма джерелами мінеральних і лікувальних вод. Прогулюючись містом можна побачити нафтовидобувні качалки у міському парку, а більше про Борислав можна дізнатися в історико-краєзнавчому музеї.

SPA-центр

СПА-центр на вибір:

1) Запрошуємо Вас відпочити та відновити сили у “Royal SPA & Wellness центр” санаторно-курортного комплексу “Luxury Resort” (готелю “Женева”). Це один з найкращих SPA-центрів країни, перебуваючи в якому можна подбати про власну красу та здоров’я і отримати масу задоволення. В цьому Вам допоможуть:
– 11 басейнів (спортивний та дитячий басейни, внутрішнє джакузі, зовнішнє джакузі з мінеральною водою, 2 басейни з водою Мертвого моря, японське офуро, …);
– 18 саун і бань (римські терми, турецький хамам, хамам стронг, руська баня, фінська сауна, санаріум, аромасауни, аромагроти, соляні гроти, кедрова сауна, інфрачервона сауна, дитяча сауна, …).

2) Запрошуємо Вас у розкішний готель Mirotel Resort & Spa. Готель Mirotel Resort & Spa розташований у самому серці відомого бальнеологічного курорту Західної України – у місті Трускавець, поблизу родовища унікальних джерел мінеральних вод.
На території СПА-центру Mirotel Resort & Spa знаходиться спортивний басейн – 25 м в довжину і глибиною від 160 до 240 см з температурою води 25-27°С. Також гостям пропонується 2 басейни довжиною 9 і 12 м з температурою води близько 27-29°С і 4 ванни джакузі з температурою води 27°С і 34°С. Гостям пропонується на вибір 4 види саун: інфрачервона та фінська сауни, римська парна, російська лазня. Для найменших відвідувачів передбачений дитячий басейн з водоспадом, гіркою та аксесуарами для розваг.