Термальні води Угорщини

38 є
4 дні

Купання в термах. Не забудьте рушник , купальний костюм, взуття

Маршрут: Львів – Мішкольц-Тапольце – Егерсалок – Ужгород – Львів

Виїзд: 21.02.2019р.

Вартість: 38євро

+ 12євро обов`язковий депозит на факультативні програми (не поширюється на оплату вхідних квитків)

 

ДЕНЬ 1

20:00  год збір групи на залізничному вокзалі. 20:30 – Виїзд зі Львова. 23:30 – Виїзд зі Чопа. Виїзд до Угорщини. Нічний переїзд.

 

ДЕНЬ 2

Приїзд до Мішкольц–Тапольце, відвідання природного утворення печерної купальні (вхідний квиток 3000F≈10 EUR).

Унікальний мікроклімат, чиста голуба вода, неймовірні пейзажі та індивідуальні оздоровчі дії допомагають гостям купальні залишати її відпочивши та оздоровивши весь організм.

За висновком лікарів, повітря печери надає оздоровчий вплив при катаральних утрудненнях дихання, астмі.

Вода, вапняно-воднево-вуглекислого типу, містить йод, бром, кальцій, магнезії-метаборную і метакремнієвої кислоту, а також радон

Рекомендуємо переїзд в

Долину Красунь, де на Вас чекає дегустація справжніх егерських вин та смачний угорський гуляш (15 EUR – дегустація + гуляш).

Егерський винний регіон славиться далеко за межами Угорщини. Виноробством тут займаються з XIV століття. Найзнаменитіші місцеві вина – “Дівчина з Егера” і “Егерська бичача кров” (Egri Bikaver). Їх, а також інші вина Егерської регіону можна спробувати на дегустації в одному з двохсот льохів Долини Красунь. За легендою, свою назву передмістя отримав завдяки тому, що чоловікам, які вже добре відпочили і випили в льохах, будь-яка жінка здавалася справжньою красунею…

Переїзд і поселення в готель.

Ночівля.

 

ДЕНЬ 3

Сніданок.

Рекомендуємо:
Оглядова екскурсія «Егер – столиця термалів та виноробства» з відвіданням середньовічної фортеці Егервар (8 EUR).

Егервар – фортеця 13 ст, побудована на вершині гори, звідки відкривається прекрасний вид на усе місто. В минулому – це був потужний оборонний об`єкт, який витримував атаки не однієї армії…

Переїзд до «Егерсалок – угорське памуккале» (вхідний квиток 3400F≈12 EUR).

Температура вод, що виринають з глибини 410 метрів, складає 65-68 градусів. Там, де вода роками струмує по схилах пагорбу утворилася незвичайна «шапка» з вапнякових покладів площею 1200 м2. Подібні геологічні утворення можна побачити лише в Туреччині та Америці. Ця надзвичайна вода містить 12 біологічно незамінних та 5 корисних мікроелементів для організму людини, а саме кальцій гідрокарбонат, магній, натрій, мета саліцилову кислоту.

Вільний час.

Рекомендуємо:
Токай, де на Вас чекає дегустація справжніх токайських вин та смачний угорський гуляш (15 EUR – дегустація + гуляш).

Токай – вино королів – це оригінальне десертне вино принесло угорському виноробству по-справжньому всесвітню славу. Його історія налічує дві з половиною тисячі років – з часів стародавніх римлян. Саме римляни, за переказами, посадили на одній з гір виноградну лозу, а та за ніч принесла плоди, ввібрали промені вранішнього сонця. Звичайно ж історія замовчує про те, хто першим з володарів скуштував нектар з Токаю. Може бути, це був імператор Стародавнього Риму, що послідував пораді когось зі своєї свити. У всякому разі, протягом багатьох століть вино золотистого кольору було улюбленим напоєм на бенкетних столах багатьох монархів.

За право виробляти вино з назвою “токайське” борються кілька країн. Наприклад, Словаччина, аргументує свої претензії тим, що токайська долина географічно йде далі кордону Угорщини і продовжується у Словаччині. Італія – тим, що технологію виробництва токайського завезли в XIII столітті італійські переселенці. Угорщина їм відповідає однаково: за міжнародними правилами така назва може використовувати тільки та країна, де є населений пункт Токай. Італія та Словаччина можуть виробляти вина за цією технологією, але не можуть використовувати слово “токай”.

Ввечері повернення в Україну. Нічний переїзд.

 

ДЕНЬ 4

Приїзд в Ужгород.

Оглядова екскурсія по Ужгороду з відвіданням замку.

Вільний час.

Переїзд в с. Лумшори. Купання в чанах (вхідний квиток ≈150 грн.).

У невеликому карпатському селі Лумшори й знаходяться найзнаменитіші українські чани. Чан – це велика ємність у формі котла. Стародавні кельти, що населяли Закарпаття, наливали мінеральні або джерельні води у викопані ями, обкладені шкірою тварин. Потім вони закидали туди ж розпечені на багатті камені. Таку процедуру використовували для лікування поранень чи хвороб.

Чан в наш час – це чавунний котел, що підігрівається вогнем на дровах. Вони бувають різних розмірів, в них можуть перебувати кілька людей одночасно. Чан наповнюють мінеральною водою, а під ним розпалюють багаття. Вода поступово нагрівається до 38 градусів.

Завдяки воді, якою наповнюється чан, можна забути про стреси, позбутися втоми, депресії, безсоння та інших нервових розладів. Крім того, поліпшується робота опорно-рухового апарату, оздоровлюються вени, судини, відновлюється нормальний кровообіг. Медики помітили, що регулярне відвідування чана значно знижує ризик простудних захворювань.

Приїзд у Львів (пізно ввечері, орієнтовно 23:59).

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

  • Проїзд автобусом євро класу
  • Супровід керівником групи
  • Проживання 1 ніч + 1 сніданок
  • Оглядова екскурсія по м. Ужгород

 

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:

  • Вхідні квитку в купальні та туристичні об`єкти
  • Факультативні екскурсії
  • Харчування (обіди, вечері)
  • Медичне страхування
  • Особисті витрати.