Сиро-винний тур Закарпаттям

2дні/1ніч
Виїзди: кожної суботи-неділі = 895 грн
День 1
виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин) – Берегівський р-н (ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:30).
День 2
сніданок і виїзд (08:00) – Нижнє Селище (дегустація сиру) – Іза (вироби з лози та огляд оленячої ферми) – Міжгір’я (підйом на канатно-крісельній дорозі) – Келечин (дегустація води) – водоспад Шипіт – Львів (повернення о 23:00).
На Вас чекають:
- знайомства із історією, звичаями, культурою та релігією мешканців Закарпаття: українцями-русинами (бойками, лемками, долинянами), угорцями та ромами;
- найкращі страви бойківської, угорської, лемківської кухонь;
- найвидатніші історичні пам’ятки краю: палац Шенборна, Мукачівський замок, історичний центр Берегово, панорамний огляд Виноградівського, Королевського і Хустського замків;
- мальовничі карпатські пейзажі, найбільше озеро Карпат – Синевир, водоспад Шипіт, можливість зробити фото на згадку в наймальовничіших місцях Карпат, купання в термальному басейні міста Берегово;
- дегустація екологічно чистих сирів Селиської сироварні виготовлених за швейцарською технологією;
- дегустація найкращих марочних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та дегустація вин приватних господарів Берегівського району.
Детальний опис екскурсійних об’єктів:
Санаторій Карпати. Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України – мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.
Мукачево. Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні – замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).
Берегове. Столиця угорської України – “Береґсас” славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії. Містечко має також декілька перлин архітектури: готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), “Графський двір” – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та касино “Золота пава”.
Нижнє Селище. Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Мешканці об’єдналися в “Асоціацію місцевого розвитку”, завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сира з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати за цінами виробника.
Синевир. Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.
Пилипець. Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.
У вартість ВХОДИТЬ:
проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
проживання,
супровід гіда-екскурсовода,
екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:
- вхідні квитки в туристичні об’єкти
- харчування.
Додаткова інформація
Вартість вхідних квитків:
- палац Шенборна: загальний – 15 грн., школярі – 10 грн.;
- Мукачівський замок: дорослі – 40 грн., студенти, пенсіонери – 30 грн., діти до 14 років – 20 грн.;
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 200 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком – 150 грн., діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
- дегустація вин: 60 грн., екскурсія без споживання вина – 30 грн.;
- дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн., школярі – 30 грн.;
- оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський – 30 грн., школярі – 20 грн.;
- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Маковиця (в обидві сторони): загальний – 70 грн., діти до 12 років – 60 грн.;
- водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти 7-16 р. – 5 грн; діти до 7 р. – безкоштовно.
Проживання: затишні садиби сільського туризму Берегівського району з вигодами, номери: 2-х і 3-х місні.
Харчування:
- Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок.
- Обід у 1-й день – в ресторані Мукачева та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, суп “Левеш”, торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 90 грн./особа.
- Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 75 грн./особа.
- Сніданок у 2-й день – в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 55 грн./особа.
- Обід в 2-й день – відбувається у Міжгір’ї в ресторані “Колиба” і складається зі страв місцевої кухні: салат овочевий, юшка з білих грибів, ченахи, хліб, чай з трав. Вартість 95 грн./особа.
Як альтернатива, поруч є інші ресторани на кафе з бойківськими стравами і не лише.