Стамбул та Каппадокія

365є
6 днів

Виліт зі Львова  кожної п`ятниці

Вартість від 365є

Львів – Стамбул – Каппадокія – Львів

ДЕНЬ 1

Виліт зі Львова  кожної п`ятниці  в 15:15 год

Приліт в аеропорт міста Стамбул.

Зустріч з гідами, трансфер аеропорт-готель, розміщення в готелі.
Вільний час.

19:00 – “Вечірня прогулянка по Босфору”  (60€ з алкоголем і 45€ без алкоголю). Побачити нічний Стамбул у всій красі ви зможете під час нічної прогулянки по Босфорській затоці на теплоході. Ви проплаваєте між двома континентами – Європа і Азія, помилуєтеся на види нічного Стамбула, а пропливаючи під Босфорським мостом, не забутьте загадати бажання – воно обов’язково збувається! Під час прогулянки вас чекає смачна вечеря із страв турецької кухні та запальна шоу-програма “Турецька ніч” з живою музикою, танцем живота, національним і кавказьким фольклором, танцем дервішів.
Нічліг.

ДЕНЬ 2

Сніданок.

Автобусна оглядова екскурсія по Стамбулу:  Еміньоню, Золотий Ріг, Візантійські Міські Стіни, Босфорський міст, Азіатська частина міста.

Час для шопінгу.

Трансфер до готелів. Нічліг.

ДЕНЬ 3

Сніданок.
“Стамбул – столиця імператорів” ~ 6 год. (70€, вхідні білети і обід включені).

Площу Іподрому. Найдавніші пам’ятки в самому центрі і навколо цієї площі є найважливішими пам’ятками Стамбула. Після цього Ви відвідаєте Собор Святої Софії в Константинополі, соборна церква Святої Софії, Айя-Софія, Велика церква – у цієї цікавої споруди існує безліч назв. З зведеним храмом свого часу ходило безліч легенд про витрачені ресурси, але всі вони згасали в порівнянні з дійсністю.

Блакитна Мечеть султана Ахмета. Це єдина мечеть в світі, що має шість мінаретів. Потім Вашій увазі буде представлено Палац Топкапи, який є найбільшим і найстарішим палацом в світі, що зберігся до наших днів. Палац розташований на місці першого поселення в Стамбулі, займає один з семи пагорбів міста і підноситься на історичному півострові, звідки відкривається чудовий вид на Золотий Ріг, Босфор і Мармурове море. Протягом 400 років цей палац був центром управління Османської Держави, однією з трьох найбільших імперій світу.

Нічліг.

ДЕНЬ 4

Сніданок.

Переліт в Кайсері в 11:30 – 12:55 год

Трансфер та розміщення в готелі в Каппадокії.

Вільний час.

Нічліг.

ДЕНЬ 5

На світанку можливий політ на повітряній кулі (120€, екскурсія замовляється і оплачується на місці, день проведення уточняється по приїзду в Каппадокію).

Повернення в готель. Сніданок.

09:30 відправляємося на Знайомство з Кападокією (45€ вх.. квитки та обід включені).

Фортеця Учхисар, гігантська скеля висотою в 60 метрів, а також відвідаємо  музей під відкритим небом Гереме та скальні храми, в продовження екскурсії панорама на долину кохання.

Обід в ресторані.

Тут тихо і спокійно, неспішно тече життя, як ріка Кизилирмак. А в воді відображаються мінарети мечеті Алааддіна. Це вражаюче місто Аванос.  Центр гончарства і ковроткацтва, саме тут можна відвідати мечеть Аладіна (Alaaddin Camisi) – сельджукська мечеть, побудована в XIII столітті. Вона знаходиться на березі Червоної річки в самому центрі міста. Дальше відвідаємо так звану “Долину відьмацьких труб“. Вона є однією з найпопулярніших місць в Каппадокії, має форму трикутника, утвореного між трьома основними містами цього регіону: Аванос, Юргюп і головним транспортним вузлом – Невшехір. У долині знаходяться дивовижні аморфні скелі і освіти, настільки унікальні, що, маючи велике уяву, можна побачити в цих фігурах найрізноманітніших тварин.

“Pasabag” – долина монахів та фей. Долина невеличка, на якій зібрані самі відточені зразки перібаджаларов. Це слово перекладається з турецького як каміни Фей. Всі ці формування називають грибами. Тут є і дво- і триголові гриби. Цікаве та чарівне місце.

Одна з найгарніших долин Каппадокії  – «Долина уяви». Долина виглядає футуристично – маленькі напівкруглі будиночки нагадують житла інопланетян, десь на місяці. Деякі туфи, більш високі, виглядають як багатоквартирні будинки.

Повернення в готель ~ в 17:00.

Вільний час. Нічліг.

ДЕНЬ 6

Сніданок. Звільнення номерів. Трансфер в аеропорт.

Виліт з Кайсері в 10:45 год. Пересадка в Стамбулі. Прибуття у Львів 15:45 год

 

 У вартість входить:

 • Міжнародний авіапереліт Pegasus Airlines
 • Багаж + ручна поклажа
 • Проживання в готелі  при двохмісному разміщенні  4* (BEST WESTERN EMPIRE PALACE, BEST WESTERN AMBER HOTEL, BEST WESTERN ARTEFES HOTEL, ROYAL TOPHANE HOTEL, Hotel Orka Royal, Grand Yavuz, Sultanahmet Cesme Hotel і краще) – який саме готель буде відомо у ваучері за 2 дні до виїзду.
 • Сніданки
 • Групові Трансфери а/п-готель-а/п
 • Супровід Гіда
 • Екскурсії по програмі
 • Транспортне обслуговування по програмі
 • Страхування

 

Додатково оплачується:

 • Особисті витрати
 • Факультативні екскурсії
 • Харчування (обіди, вечері)