«SKIманія в Словаччині

від 88є
4 дні

Маршрут туру: Львів – Попрад – Татранська Ломниця – Ясна – Кошице – Львів

Виїзди: 11.01.2019 = 95є*

18.01 // 25.01 // 01.02 // 08.02 // 15.02 // 22.02. 2019 = 88є*

+ обов`язкова екскурсія в «Закопане» (25€)

 

ДЕНЬ 1

07:30 Збір групи на ж/д вокзалі м. Львова. 08:00 Виїзд зі Львова. ~ 12: 30 – є можливість приєднання до групи по маршруту.

Перетин українсько-словацького кордону.

Переїзд в м.Попрад.
Поселення в готель.

Вільний час.

Факультативно пропонуємо відвідати:

Термальні купальні Vrbov (19€ (трансфер + вх.кв.) – тут ви знайдете справжню геотермальну воду, яка вважається однією з найкращих мінеральних вод у Центральній Європі з вмістом важливих для людського організму мінеральних речовин.

Геотермальна вода, що наповнює басейни, виходить з глибини більше 2000 м і містить мінерали, які надають сприятливий вплив на опорно-рухову, дихальну, нервову системи, на шкіру і серцево-судинну систему.

Температура води досягає 59°C. У басейнах підтримується температура від 26 до 38°C. Повній релаксації сприяють форсунки зі струменями води, що знімають м’язову напругу.

Пропонуємо взяти участь в Ждярському весіллі (20€). Подія відбувається в Словацькому національному музеї в містечку Ждяр, для свята кільком туристам надають національні костюми, розігрують сценку зі словацького традиційного сватання під стукіт келихів з національним напоєм «Demänovka».

Вільний час для самостійних вечірніх прогулянок по місту.

Ночівля.

ДЕНЬ 2

Сніданок.

Виїзд на катання на лижах в Татранську Ломницю, курорт що перебуває в східній частині Високих Татр, на висоті 850 м над рівнем моря, в 18 км від Попраду. Це один з найбільш популярних зимових курортів Словаччини. Він підходить для всіх категорій лижників. Домінантою курорту є друга за висотою вершина Високих Татр – Ломницький Штіт (2 632 м). У вас буде можливість покататися на лижах і набратися магічним позитивом від Татр.

Для тих хто не катається:

Поїздка в Закопане (Польща 25€) – одне з найбільш високогірних міст Польщі (750 -1100 м над рівнем моря), розташоване у вузькій улоговині між Татрами і вузьким ланцюгом Губалувки. Закопане славиться не тільки лижними трасами, а й гуральським фольклором і живописною дерев’яною архітектурою. До Ваших послуг великий вибір лижного обладнання на прокат. У самому серці міста перед Вами відчинять двері вишукані ресторанчики, де можна ситно і смачно поїсти ну і звичайно покататися на лижах (комплекс Шимашкова)

Повернення в готель.

Ночівля.

 

ДЕНЬ 3

Сніданок. Вільний час.

Рекомендуємо:

Поїздку в Ясну (15€) – найвідоміший курорт Низьких Татр, є, на загальну думку, кращим гірськолижним центром у всій Східній Європі. Безліч трас на північному і південному схилах гори Хопок обслуговують підйомники з магнітними пропусками, що забезпечує їх високу пропускну здатність. Є траси для дітей, для катання на мотосанях і на сноуборді.

Татраландія – пропонуємо Вам відвідати самий величезний комплекс з діючих круглий рік ареалів водних розваг в Словаччині, Чехії та Польщі – «Aquapark Tatralandia» (трансфер 15€ + вх.кв. ≈25€ – 3 год.).

Водне блаженство для кожного.

Повернення в готель.

Факультативно пропонуємо:

Вечеря з танцями в національній колибі Словаччини (дор. 28€; діти до 11,99 р. 23€).

Вас чекає гостинна атмосфера, смачна словацька їжа з напоями, а також музика і танці.

Повернення в готель.

Ночівля.

 

ДЕНЬ 4

Сніданок.
Виселення з готелю.
Переїд в м. Кошице.

Друге за величиною місто Словаччини. Місто Кошице було обрание культурною столицею Європи 2013 року.

Вільний час для шопінгу.

Факультативно: екскурсія по місту (~1,5 год. – 10€) Ви побачите всі головні визначні пам’ятки історичного центру міста: собор Св.Алжбети, найбільший собор Словаччини та східної Європи, каплицю Св. Михайла, готичну вежу дзвіницю Св. Урбана, чумний стовп , знаменитий оперний театр, міську Ратушу, костел Єзуїтів, романську церкву.

Повернення на Україну.

Приїзд до Львова у вечірній час (в залежності від проходження кордонів)

 

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

 • Проїзд автобусом єврокласу;
  • Супровід керівником групи;
  • Проживання по маршруту: готель 3 *;
  • Харчування – сніданки;
  • Екскурсії згідно програми туру;
  • Страхування

 

Додатково оплачується:
• Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
• Додаткові факультативні екскурсії за програмою;
• Проїзд в громадському транспорті;
• Особисті витрати (обіди, вечері).