Різдвяні ярмарки Європи

87 є
5 днів/4 ночі

Виїзд 17.12.2017

+18 євро туристичний депозит (згодом використовується на факультативні екскурсії)

Маршрут:  Львів – Дрезден – Страсбург – Баден-Баден – Нюрнберг – Львів

День 1

07:30 – Збір групи на залізничному вокзалі. 08:00 – Виїзд зі Львова. Виїзд до Польщі.

При швидкому проходженні кордону рекомендуємо екскурсію по Вроцлаву (10 EUR) – «Квітці Європи, перлині серед міст».  Одному з найкрасивіших польських міст, місто 12 островів і більше 100 мостів. Тут можна знайти твори архітектури всіх епох, а безліч мостів, які підносяться на Одрі і парків надають місту особливу красу

Переїзд в транзитний готель.

Ночівля.

День 2

Сніданок.

Переїзд в Дрезден.

Рекомендуємо:

 • Оглядова екскурсія по Дрездену «Саксонський монарх Дрезден» (15 EUR);  Театральна площа та Дрезденська Опера, бароковий палацовий ансамбль Цвінгер та резиденція династії Веттинів в стилі ренесанс, церква Богородиці Фрауенкірхе та тераса Брюля – «Балкон Європи».
 • «Дрезден з іншої сторони» (15 EUR)  Під час якої запрошуємо Вас на правий берег Ельби. Ми проїдемось на дрезденському трамвайчику, прогуляємось до трьох замків на Ельбі звідки Дрезден, як на долоні з прекрасною панорамою з грандіозного оглядового майданчика. Побачимо найкрасивіший молочний магазин світу, внесений до книги рекордів Гіннеса, пройдемось по альтернативних вуличках міста, зазернемо в пасаж художників, де відчувається вплив архітектора Гундертвассера. І все це б здавалось в такому вже знайомому місті.

відвідуємо різдвяний ярмарок в Дрездені.

Нічний переїзд до Страсбурга.

День 3

Приїзд до Страсбурга.

Оглядова екскурсія «Страсбург – столиця Європи»  

Вільний час в Страсбурзі.

Рекомендуємо:

 • прогулянку по річці Іль на кораблику (20 EUR)  Це ідеальний та один з найбільш вражаючих способів знайомства з цим дивовижним містом, оскільки маршрут проходить уздовж основних водних артерій міста, охоплюючи історичний центр і більшу частину монументальної архітектури, залишаючи по істині незабутні враження. Минаючи численні мости і старі шлюзи, ви подивитесь на мальовничі вулички району Йордаан, пропливете по старовинних і маленьких каналах міста, по широкій річці Амстел, повз сучасну архітектуру біля затоки Ай, що омиває Амстердам та інші знамениті місця столиці Нідерландів назавжди ставши зачарованими бранцями легендарної столиці. Повірте в системі каналів, що з 2010 року стали Об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, є чимало цікавого, адже недаремно Амстердам отримав прізвисько «Північна Венеція».
 • оглядова екскурсія Баден–Бадену «Місто міліонерів» (10 EUR) Це унікальна екскурсія по одному з найстаріших і колоритних кварталів в Амстердамі. Його вулиці павутиною оповили історичний центр, його запахи одурманюють перехожих. Можемо вас сміливо запевнити, більше ніде ви не охопите так багато заборонених аспектів життя, оповитих таємницями і чутками. Під час цієї екскурсії саме парадоксальне стане зрозумілішим. На нічне місто цікаво подивитися, але не менш цікаво і послухати про те, як влаштована індустрія любові та в яких провулках вас чекають сюрпризи.

відвідуємо різдвяний ярмарок у Страсбурзі.

Переїзд в транзитний готель на території Німеччини.

Поселення в готель та ночівля.

День 4

Сніданок. Переїзд в Нюрнберг.

Рекомендуємо:

Оглядова екскурсія «Загадковий Нюрнберг» (15 EUR).  Це місто – жвава метрополія із середньовічним колоритом, що відкриває нам безліч таємниць. Тут древня історія оживає у пам’ятках старого міста, романтичних будівлях та готичних церквах. У Нюрнбергзі Ви матимете змогу прогулятися по найвідомішій Ринковій площі країни з Фонтаном сорока фігур, побачити Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, величні храми, п’ятикілометрову стіну і замок Кайзербург. А нюрнберзський різдвяний ярмарок – байдужим не залишить нікого!

відвідуємо різдвяний ярмарок в Нюнберзі.

Повернення на Україну.

Нічний переїзд до Львова.

День 5

Повернення в Україну. Приїзд до Львова. Орієнтовно до 11:00.

У вартість входить:

 • Проїзд по маршруту, супровід керівником групи
 • Проживання в готелі 2 ночі + 2 сніданки
 • Оглядова екскурсія в Стразбурзі

Додатково оплачується:

 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
 • Факультативні екскурсії
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Особисті витрати (обіди, вечері)