Паломницький тур до Риму (економ)

220 €
6 днів/5 ночей

Виїзди:     08.12  та 21.12.2018

День  1 

Виїзд зі Львова . Переїзд в Італію.

День  2

Приїзд у Верону.

Верона – одне з найпрекрасніших і стародавніх італійських міст. Місто розташоване на берегах річки Адідже недалеко від озера Гарда. Незважаючи на всебічну індустріалізацію та урбанізацію, Верона не перестає зачаровувати гостей своєю середньовічною і ренесансною пишністю.

Верона – місто короля остготів Теодоріха і безсмертних закоханих Ромео і Джульєти. (екскурсія за додаткову плату 10€)

В цей день ми також відвідаємо відомий Санктуарій Madonna del Frassino в Песк’єра-дель-Гарда, 11 травня 1510 в гілках ясена тут було об`явлення Богородиці.

Переїзд у транзитний готель. Поселення. Ночівля.

День  3

Сніданок.

Приїзд до величного міста – Рим.

УВАГА! пересування по Риму громадським транспортом! (за власні кошти)

Пропонуємо на вибір:

Рекомендуємо ексклюзивну екскурсію «Один день у Ватикані (Сади Ватикану та його музеї)»  (45€+вхідний квиток у музей Ватикану).

в теперішній час велику популярність здобули знамениті Ватиканські сади, які стали своєрідним символом Держави. Цю екскурсію називаємо ексклюзивною тому, що побачити красу Ватикану із середини, а не з висоти купола св.. Петра, дано не кожному!!! Якщо в музеї Ватикану може попасти кожен, то у сади впускають по особливим дозволам.

Сади ватикану – святе місце, серце християнської культури та релігії, жива легенда і музей під відкритим небом.

Відправною точкою екскурсії є зустріч з Швейцарськими Гвардійцями, які забезпечують  безпеку Папи і стежать за порядком. Наступним пунктом буде відвідування Усипальниці римських пап, потім огляд всієї території Ватикану, а також Собор Святого Петра. Під час екскурсії Ви побачите вертолітний майданчик Папи, його герб, виконаний на газоні з квітів із стриженого самшиту. Газон розділений на дві частини, одна з яких незмінна, на ній зображені ключі Святого Петра, інша змінюється разом з папами. Папи обираються зі знатних родів і мають свої геральдичні символи. Кожен куточок садів пов’язаний з історією Італії, католицтва, та й всієї нашої цивілізації.

У Вас буде можливість випити чашечку кави в “Папській трапезній”. А надзвичайністю цієї екскурсії буде ексклюзивна можливість побачити Сади Ватикану. Велика розмаїтість рідкісних екзотичних рослин і велика кількість величезних дерев, що ростуть на протязі багатьох століть.

Екскурсія включає:

– Екскурсія «Сади Ватикану»

– Перерва на каву в «Папській їдальні»

– Екскурсія в Музей Ватикану «Шедеври, колекції Ватиканських музеїв і Сикстинська Капела» (вхідний квиток оплачується додатково)

– Собор св.Петра

Ця екскурсія єдиний спосіб для відвідувачів побувати на території держави Ватикан і пройти по всй її території.

Екскурсія Музеї Ватикану (38€)

Ватикан – найменша в світі держава, незважаючи на те, Ватикан має всі атрибути влади: герб, прапор, свою валюту, поштові марки, сучасні засоби масової інформації. Держава в державі – так ще називають Ватикан, бо він розташований в серці Італії – Римі.

Під час екскурсії Ви доторкнетеся до великої історії християнства, багато дізнаєтеся про резиденції Папи Римського, а також чому саме у Ватикані був побудований найбільший в світі Собор Святого Петра, як збиралися з усього світу експонати  музейного комплексу.
Ви потрапите на оглядовий майданчик з видом на Ватиканські сади і Двір Шишки, почуєте розповідь про колекції античної скульптури в Піо-Клементійскому Музеї. Ви з задоволенням відвідаєте зал Муз, зал Звірів, Круглий зал, зал Грецького хреста, Вас вразить галерея гобеленів, знаменита Пінакотека – художня галерея відомих італійських художників. Ви зайдете в найбільшу Сикстинську Капелу в ній стіни розписані фресками Росселіні, Ботічеллі, Перуджино, і великого Мікеланжело. Найвідоміші фрески “Cотвореніє світу” і “Страшний суд”. Ви побачите, де поховані Папи, а також найголовніше – мощі святого Петра.

Час на особисту молитву.

Вільний час.

Екскурсія “Рим – вічне місто”!  (екскурсія за додаткову плату 10€) Нас чекає справжня велич шедеврів архітектури, що дійшли до нас крізь століття … Зовнішній огляд Колізею, Пантеону, Римського форуму, замку Святого Ангела, фонтану Треві, арки Констянтина і Капітолія – ​​від захвату і краси затамовуеться дихання … І розуміємо, що Рим не так місто, як всі інші. У нього є своє зваблювання, яке важко визначити і яке належить тільки йому одному – “Вічному Місту” …

Вільний час.

Нічліг у готелі.

День  4

Сніданок.

Приїзд до міста – Рим.

УВАГА! пересування по Риму громадським транспортом! (за власні кошти)

Наш день почнеться знову з площі св. Петра.

Ангел Господній (лат. Angelus Domini) – традиційна католицька молитва, що прославляє Благовіщення Діви Марії і втілення Ісуса Христа. За традицією Папа римський читає молитву Ангел Господній разом з тими, хто молиться на Площі Святого Петра у Ватикані щонеділі опівдні.

Вільний час на особисту молитву.

А потім продовжимо знайомство з величним містом.

Пропонуємо екскурсію «Християнський Рим» (10€) Під час екскурсії ви побачите: Церкву Чесного Животворящого Хреста в Єрусалимі (в цій церкві знаходиться капела святої Олени, а так же земля з Єрусалиму, привезена нею, капела реліквій, де зберігаються частина Хреста Господнього, два шипа з Його Тернового вінця, цвях і перст святого апостола Фоми, копія Туринської плащаниці в натуральну величину);

Церкву Спасителя “на Святих Сходах” (де знаходяться сходи з палацу Пілата, на яку ступав Спаситель, ікона “Нерукотворний образ Спасителя”);

Латеранську базиліку святого Іоанна Хрестителя (де у верхній частині балдахіна над головним вівтарем зберігаються глави святих апостолів Петра і Павла, частина стола Святої Трапези, верхній обруч колодязя коло якого Спаситель говорив з самаритянкою),

Баптистерій (в капелах якого покояться мощі святих Секунди і Руфіни, і мучеників Кипріяна і Юстини);

Церкву святого Калліста (де покояться мощі священомученика Климента і святого рівноапостольного Кирила, десниця святого Ігнатія богоносця, залишки ранньохристиянської базиліки IV століття з настінними фресками IX і XI століть);

Базиліку Божої Матері “Великої” (де зберігаються Ясла Христові і чудотворна ікона Божої Матері “Благо римського народу”);

Церкву святої Пракседи і Пуденціана (де в крипті зберігаються мощі двох римських мучениць: Пракседи і Пуденціани; – мощі багатьох мучеників, перенесених з катакомб, і верхня частина стовпа бичування Христа);

Церква святого Петра “в веригах” (де зберігаються вериги (ланцюги) апостола Петра і мощі святих мучеників Маккавеїв).

Переїзд у транзитний готель. Ночівля.

День  5

Сніданок.

Ми направляємось до Падуї – міста святого Антонія….

Ми відвідаємо великий храмовий комплекс – собор св. Антонія Падуйського – місце, яке найчастіше відвідують паломники з усього світу.

Зупинимося на молитву на цьому місці його вселенського покликання.

Славиться також місто Падуя – базілікою святої Юстини. Вірніше ця базиліка була побудована в 16 столітті, але включає частину невеликої церкви раннього середньовіччя, ще з кам’яною вівтарною перегородкою східного типа. У базиліці святої Юстини знаходяться мощі святого євангеліста Луки. Святий Лука бачив воскреслого Христа, був сподвижником апостола Павла, був лікарем, першим іконописцем, мучеником помер в місті Фіви в Греції. Його мощі були перенесені до Константинополя, а пізніше були передані монастирю в Сербії, звідки вони були викуплені італійцями в турків в Середньовіччі. Св. Лука був одним з перших іконописців, автором образів Богоматері, апостолів Петра і Павла.

Невеличка зупинка. Час на особисту молитву.

Переїзд у Венецію.

Венеція абсолютно унікальна. По-перше, вона стоїть на воді, що само по собі незвично, по-друге, в ній немає ні язичницьких, ні сучасних нашарувань: це Місто, яке зберегло до нашого часу середньовічне християнство, насичене святинями. Буває, що в одному невеликому храмі зібрані кілька святинь, які вражають своєю значимістю. (20€ – екскурсія+проїзд корабликом)

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь про історію Венеції та відвідаєте її найвідоміші храми:

Перше, що ми відвідаємо, так це Церква святого Захарія (італ. San Zaccaria). У ній знаходяться мощі св. Захарія і св. Афанасія Великого. Церква була побудована для зберігання мощів св.праведного Захарія, які були передані в дар місту Венеції візантійським імператором Л’вом V.

Священик Захарія (з роду Аарона) був батьком Іоанна Хрестителя і чоловіком праведної Єлизавети. Згідно житія Захарії, під час побиття немовлят, коли Єлизавета з їхнім сином ховалася в пустелі, Захарію, який служив в храмі, почали допитувати про те, де його син. Він відмовився відповідати, і його вбили прямо в святилищі.

Церква святого Іоанна Хрестителя. У ній зберігається частка мощей Іоанна Предтечі.

Також тут зберігаються нетлінні мощі святого патріарха Олександрійського Іоанна Милостивого, які були вивезені з Олександрії в 1247 році. І також шип з тернового вінця Спасителя, хрест преподобного Сави Освяченого з частинками Древа Святого Животворящого Хреста Господнього.

Цікаво, що в цьому Храмі хрестився Антоніо Вівальді, тому тут завжди грає його музика (тихо)

Так потихеньку ми дійшли до головної визначної пам’ятки Венеції Собору апостола Марка. Справжнім скарбом собору Святого Марка є мощі апостола Марка.

Також ми зайдемо у грецький храм – Кафедральний собор святого великомученика Георгія Побідоносця. Собор був побудований в ХVI столітті в римському стилі в честь св.вмч. Георгія Побідоносця. У ньому зберігають правицю свт. Василя Великого, якою була написана Божественна Літургія, і частку мощей св.вмч. Десниця святителя Василя Великого була піднесена в дар Грецької церкви і собору одним з членів імператорської родини Палеологів, яка мешкала в Венеції. У Венецію Десниця святителя Василя Великого була привезена митрополитом Філадельскім Гавриїлом (Севіром) в ХVI столітті з Константинополя, в той час вже захопленого турками.

У Базиліці Святого Марка (вхідний квиток оплачується самостійно) у нас відбудеться Літургія. Після літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом. Те що ми не зможемо побачити гуляючи вуличками Венеції ми побачимо пливучи водяним трамваєм по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса.

Нічний переїзд до України.

День  6

Прибуття до Львова.

Вартість  включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в готелі 3 ночі зі сніданками;
 • супровід духівника та керівника групи.

Додатково оплачується:

 • ​проїзд у громадському транспорті;
 • харчування, не передбачене програмою;
 • вхідні квитки;
 • курортний збір у Римі – 4€/особа (попередня оплата обов’язкова);
 • екскурсії загалом – 35є (обов’язкова оплата)
 • кораблик і курортний збір у Венеції – 10€ (попередня оплата обов’язкова);
 • медичне страхування 60 грн;
 • особисті витрати.

Додаткова інформація

 • Фірма залишає за собою право змінювати порядок і час екскурсій, або замінювати їх рівноцінними.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
 • Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, заправках.
 • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік.
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
 • Місця в автобусі розподіляються у міру надходження заявок.
 • Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори.