Католицьке Різдво та Новий Рік у Меджугор’ї

160 €
8 днів/7 ночей

Маршрут:   Львів – Меджугор’є – Львів

Дата виїздів: 19.12.2018    та    27.12.2018

День 1

21:30 Збір групи.

22:00 Виїзд зі Львова . Нічний переїзд до Будапешту

День 2

Приїзд в один з найкращих термальних курортів  Північної Угорщини Мезекевешд.

Ви можете відвідати купальні “Жорі” – це лікувальні купальні на півночі Угорщини. В склад термального комплексу входять як закриті,так і відкриті басейни, які працюють цілий рік з звичайною і термальною водою. ( вхідний квиток від 6€).

Збір групи, переїзд у Будапешт.

Вільний час.

Рекомендуємо:

 •  вирушити до мальовничого містечка Сентендре (20€). З XVII ст. тут жили серби, греки, угорці, німці, румуни та словаки. Саме тому архітектура тут досить своєрідна. Тут, немов живі, виросли різнокольорові будиночки, які пліч-о-пліч тримаються разом вздовж в’юнких вуличок. Вже сто років місто славиться своїм живописом, тому тут так багато музеїв. В Сентендре також є одна з найвужчих вуличок у світі! Проте, головна гордість цього провінційного містечка – це Музей марципанів!  Повернення в Будапешт.
 • «Обійми Будапешту» – відвідати екскурсію головною торгівельною вулицею історичного міста – вулицею Ваци (6€), де ви отримаєте насолоду від покупок, придбаних сувенірів та смаколиків.
 • пропонуємо також піднятися на гору Геллерт (5€), з верхівки якої відкривається неймовірний вид на обидва береги Дунаю – старовинну Буду та величний Пешт, все місто відкриває Вам свою душу як на долоні – мости, дахи будинків, обвіяні історією, верхівки церков та замків та, звісно ж, ріка, що в’ється наче змійка поміж міста, весь час намагаючись знову поділити Будапешт на два різних міста. Але мости не дозволяють!
 • «Світло тисячі вогнів» – поплавати на кораблі по широкому Дунаю (15€), де Ви зможете насолоджуватись надзвичайною красою Будапешту, пливучи під мостами, повз історичні будівлі, такі як Парламент, Академію наук, Королівський палац, водолікарні, музеї та готелі…  З келихом шампанського, по Блакитному Дунаю, Ви отримаєте надзвичайне задоволення від неспішної подорожі та надзвичайних фотографій, які потім навіватимуть теплі емоції про славетне місто Будапешт!

Переїзд та поселення у готель.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Відня.

Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів» (10€) – місто, яке по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою … Це незвичайне місто! – Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі … Ринг, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії.

У вільний час рекомендуємо на вибір:

 • «Палаци Імперії – Шенбрунн і Бельведер»  (5€ трансфер, 25€ трансфер+екскурсія). Для початку відвідаємо принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок знаменитого полководця – замок Бельведер. Його вважають одним з найкрасивіших зразків бароко в світі! Палац Шенбрунн – літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це – ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу.
 • Рекомендуємо екскурсію «Блиск Великої Імперії» (30€/20€). Відвідування Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу.
 • Екскурсію «Віденські легенди». Прогулянка по вуличках і двориках старого Відня (25€/15€). Екскурсія розпочнеться від чумної колони на Грабене і пройде через всю стару частину міста, включаючи такі мальовничі вулички Відня, як Зінгерштрассе і Блютгассе. З ними пов’язано багато легенд і справжні історії, якими пишаються вінці. У програму екскурсії входить також відвідування імператорської усипальниці Кайзергруфт, огляд кафедрального собору св. Стефана. Центральним пунктом екскурсії стане відвідування північної вежі собору – Адлер турм, з якої відкривається чудовий вид на старе місто та околиці. Наприкінці нашої прогулянки, нас чекає затишна кав’ярня, яка пригостить нас дивовижним віденською кавою з шматочком торта (оплата по меню).
 • Відвідування імператорських покоїв Хофбурга і музею Сісі (30€/20€). Особистість Елізабет – коханої імператора Франца Йосифа, – огорнута безліччю міфів і легенд. У центрі експозиції знаходиться приватне життя Єлизавети, її протест проти придворного церемоніалу, її втеча в культ краси, божевілля на худорбі і витонченості, спортивні досягнення та романтична поезія. Музей розкриває перед відвідувачами історію неспокійною життя легендарної імператриці, від безтурботного дитинства в Баварії, Ізумі всіх заручення з австрійським імператором і до її вбивства в Женеві в 1898 році.

Нічний переїзд у Боснію до Меджугор’я.

День 4

Прибуття  до Меджугор’я. Розміщення в  готелі.

Літургія українською мовою в східному обряді.  Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії. Вільний час для приватної молитви, сповіді, відпочинку чи купівлі сувенірів.

Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників:

Обід

18:00 – Молитва Вервиці;

19:00 – Свята Меса;

20.00 – Молитви за зцілення душі і тіла;

20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.

Ночівля.

День 5

Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо (приватно для нашої групи).

08.00 – Сніданок

09.00 – Ранкові молитви

09.30 – Лекції, пісні, свідчення

12.00 – Молитва Ангел Господній

12.10 – Перерва, обід

16.00 – Лекції, пісні, свідчення

18.00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:

18:00 – Молитва Вервиці (в часі якої у 18.40 об’явлення Богородиці візіонерам)

19.00 – Св. Літургія (Меса)

20.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла.

20.30 – 21.30 Процесія з фігурою Богородиці з поклонінням Ісусу в Пресвятих Дарах.

Ночівля в готелі.

День 6

Хресна Дорога на горі Кріжевац (приватно для нашої групи).

08.00 – Сніданок (хліб і вода)

09.00 – Ранкові молитви

Свята Літургія українською мовою в східному обряді.  Можлива зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку. Обід. Вільний час для приватної молитви та відпочинку. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.

Навечір’я Різдва Христового

17.00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:

17:00 – Молитва Вервиці (в часі якої у 17.40 об’явлення Богородиці візіонерам)

18:00 – Свята Меса

19.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла.

19.15 – Різдвяна вистава спільноти «Ченаколо»

22:00 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах)

24.00 – Урочиста Різдвяна Літургія

Ночівля в готелі.

День 7

Різдво Христове

Свята Літургія українською мовою в східному обряді.

08.00 – Сніданок

09.00 – Ранкові молитви

09.30 – Лекції, пісні, свідчення

12.00 – Молитва Ангел Господній

16.00 – Лекції, пісні, свідчення

18.00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:

18:00 – Молитва Вервиці (в часі якої у 18.40 об’явлення Богородиці візіонерам)

19.00 – Св. Літургія (Меса)

20.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла.

Нічний переїзд до України.

День 8

Прибуття до Львова.

У вартість входить:

 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в готелі;
 • 3-сніданки, 3-вечері (обід);
 • супровід духівника і керівника групи;

Додатково оплачується:

 • консульський збір  35€+5€ оформлення документів (ПРИ ВІДСУТНОСТІ ВЛАСНОЇ ШЕНГЕНСЬКОЇ ВІЗИ ЧИ БІОМЕТРИЧНОГО ПАСПОРТА);
 • особисті витрати.
 • страхівка від 100 грн (ПРИ ВІДСУТНОСТІ ВЛАСНОЇ).

Додаткова інформація:

 • Фірма залишає за собою право змінювати порядок і час екскурсій, або замінювати їх рівноцінними.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
 • Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, заправках.
 • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік.
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
 • Місця в автобусі розподіляються у міру надходження заявок.
 • Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори.