Фестиваль-ярмарок «Варишська палачінта»

2 дні
Виїзд: 09.03.2019
Вартість: 895 грн.
ДЕНЬ 1
виїзд зі Львова (08:00) – Верхня Грабівниця (огляд бункера) – Чинадієво (обід) – Барвінок (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н (садиби сільського туризму, поселення о 20:00, вечеря).
ДЕНЬ 2
сніданок і виїзд (08:00) – Косино (купання в термальному басейні) – Мукачево (екскурсія замком, вільний час на фестивалі та обід) – Львів (повернення о 22:30).
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
- проживання,
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
- страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:
- вхідні квитки в туристичні об’єкти та
- харчування.
Знижки для дітей:
– Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні – безкоштовно;
– Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 80 грн./особа.
Вартість вхідних квитків:
– бункер лінії Арпада: загальний, пенсійний – 60 грн.; студенти, учні 10-11 класів – 40 грн.; учасники АТО, учні до 10 класу – 30 грн.; діти до 6 років – безкоштовно;
– термальний басейн “Золота гора” (2 години): загальний – 250 грн, діти зростом до 150 см – 125 грн, діти зростом до 110 см – безкоштовно.
– термальний басейн “Косино”: загальний – 360-400 грн., учасники АТО та інваліди 1 групи – 150 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 50 грн.;
– Мукачівський замок: дорослі – 40 грн., студенти, пенсіонери – 30 грн., діти до 14 років – 20 грн.;
Проживання: відбувається в затишних садибах сільського туризму Берегівського району з вигодами, номери: 2-х і 3-х місні.
Харчування:
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок.
Обід в 1-й день – відбувається в ресторані селища Чинадієво. Меню: салат “Овочеве асорті”, “Підбивані лопатки” (зупа із шпарагівки підбита сметаною), картопляне пюре з шишками в грибному соусі, карпатський чай, хліб. Вартість 85 грн./особа.
Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, угорські голубці, угорські солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 75 грн./особа.
Сніданок у 2-й день – в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 55 грн./особа.
Обід у 2-й день – відбувається в Мукачево на Фестивалі “Варишська палачінта” на власний смак і вибір туристів.
Верхня Грабівниця
В цьому мальовничому карпатському селі розташований грандіозний бункер, це найбільш збережений та цікавий об’єкт суперпотужної колись оборонної лінії Арпада. Лінія будувалася угорською армією в 1943-1944рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півторакілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом.
Барвінок
Неподалік Ужгорода в оточенні Карпат із самого серця землі піднімаються термальні води і приносять здоров’я та радість для гостей відпочинкового комплексу “Золота гора”. На Вас чекають чотири сучасні термальні басейни із температурами вод 29 та 39 градусів в приміщенні та на відкритому просторі. Вода є надзвичайно корисна і за своїм складом схожа за термальні води найкращих курортів Франції, Німеччини та Чехії.
Косино
Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.
Мукачево
Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні – замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).
Фестиваль-ярмарок «Варишська палачінта»
«Варишська палачінта» – це фестиваль-ярмарок з нагоди проводів зими та початку весни. В його рамках учасники пектимуть палачінти (млинці) з різними начинками та соусами, а також будуть пригощати гостей вином, медом, сирами та стравами місцевої кухні. Розважати гостей будуть фольклорні колективи та конкурси.