Альпійські перлини

160є
6 днів/5 ночей

Маршрут: Львів – Прага – Мюнхен – Замок Нойшванштайн – Боденськое озеро – Ліндау – Рейнський водопад – Меерсбург – Бад-Райхенхаль – Зальцбург – Зальцкаммергут

Виїзди та ціни:

23.01.2018  = 168є*

13.02.2018 = 160є*

+45є туристичний депозит (використовується на факультативні екскурсії)

День 1

7:30 – збір групи на залізничному вокзалі.

08:00 – відправлення групи в країну Чехію.

Прибуття в Прагу.

Пізнє поселення в готель.

Ночівля.

День 2

Звільнення номерів.

Оглядова екскурсія по Празі «вулички Старого міста» (~ 2 години.).
Ця екскурсія дозволить Вам в короткий час ознайомитися з історичними районами Праги та її чудовими пам’ятками архітектури. Ви пройдете по лабіринтах вуличок Старого міста, і побуваєте в найкрасивіших місцях міста: на Вацлавській і Староместской площах, на Карловому мосту. Ви побачите знаменитий Орлой – празькі куранти, Тинський собор, будинок, де народився письменник Франц Кафка. На Карловому мосту, приклавши руку до скульптури Яна Непомуцкго, Ви загадаєте бажання, яке, згідно з надання, обов’язково збудеться.
Пішохідна екскурсія «Празький Град і Градчани» (13 €) – ця захоплююча екскурсія почнеться з огляду королівського міста Градчани. Тут Ви побачите всесвітньо відомі пам’ятники архітектури – знамениту празьку скарбниця Лоретта, палаци знаті, побудовані в різні епохи в стилях ренесанс, бароко, рококо та ампір. Таємниці, загадки і легенди, розказані екскурсоводом, допоможуть Вам відчути атмосферу середньовічного міста. Екскурсія продовжиться в Празькому Граді – постійної резиденції чеських князів, королів і президентів. Тут Ви побачите величний Кафедральний Собор святого Віта, побудований в епоху готики, Старий Королівський палац, Базиліка Святого Георгія, фонтани і скульптурні пам’ятники, а також легендарна Золота Вуличка, на якій жили стародавні алхіміки, шукали спосіб перетворення будь-якого металу в золото, філософський камінь і еліксир вічної молодості. Закінчиться екскурсія в Замковій Сходи, по якій в стародавні часи проходило коронації хід.

«Прогулянка по Влтаві» (26 € / 21 € 2 ч.).

Після прогулянок по історичній Празі ми прийдемо до берега Влтави, де Вас чекає затишний катер. Вам запропонують довгоочікуваний апаратів і рясний шведський стіл з широким вибором холодних закусок і гарячих страв. Під цікаві розповіді гіда Ви зробите двогодинну прогулянку по Влтаві, милуючись неймовірної краси видами історичних пам’ятників і будівель по берегах, таких як Рудольфінум, Карлів міст, величний Празький замок, Національний театр, Вишеград і ін.

Переїзд в транзитний готель на території Німеччини.

Поселення в готель.

Ночівля.

День 3

Сніданок.

Ранній сніданок. Звільнення номерів.

Переїзд в Мюнхен.

Оглядова екскурсія «Мюнхен-перлина Німеччини»

Мюнхен називають жителі Німеччини Німецьким Римом або НЕ гласною столицею Німеччини. Мюнхен – це самий багатогранний, компактний і самобутній місто Німеччини. Це третє місто Німеччини за кількістю жителів, після Берліна і Гамбурга, однак за популярністю поступається лише столиці Німеччини-Берлін. Він притягує щорічно до 10000000 туристів, бізнесменів, любителів мистецтва і культури. Мюнхен місто з багатим минулим, історичною та культурною спадщиною, насиченою сучасним життям.

Факультативно пропонуємо:

  • «Замок Нойшванштайн – скарб Альп» (30 € + вхідний квиток) – при першому погляді на цей замок здається, що хтось забув тут свою іграшку – настільки нереальними здаються вежі Нойшванштайн кольору слонової кістки, які летять на тлі темно-зелених ялин. Хоча якщо підійти ближче – відчуття казковості навряд чи відпустить, тому що стануть видні ще сотні дрібниць, абсолютно не вписуються в реальність альпійських схилів, які надають фон цієї німецької казці … На жаль, сьогодні сюди прибувають натовпи туристів, а черга бажаючих відвідати це чудо розтягується на півкілометра – адже цей замок є найбільш часто фотографованим і найбільш відвідуваним туристами в Баварії будовою. Пропоную Вам ближче познайомитися з цим видатним архітектурним дивом, зробивши пішохідну екскурсію з гідом.
  • «Музей BMW в Мюнхені» (20 € / 15 €) – один з найпопулярніших музеїв Німеччини, якщо не цілої Европі.І не дарма: крім цікавої експозиції, в 2007 році до нього додатково відкрився «BMW Welt» – «Мир БМВ» .

Він одночасно є салоном продажу, розважальним центром, присвяченим БМВ і виставковим центром.

Поселення в готель в Мюнхені.

День 4

Сніданок.

Вільний день в Мюнхені.

Факультативно пропонуємо відвідати:

  • Захоплююча подорож на «Боденське озеро, Ліндау, Рейнський водоспад і Меерсбург» (40 € / 20 €)
    Запрошуємо Вас відвідати чудовий місто-острів на Боденському озері і здійснити пішохідну екскурсію по Ліндау. Це справжня казка! Тут ви будете зачаровані не тільки чудовими пейзажами гір і води, але і поєднанням міського і сільського укладу життя, історії та культури, активного відпочинку та релаксу.
    Також Ви побачите Рейнський водоспад (Rheinfall) – найбільший водоспад Європи, Меерсбург (Meersburg) – казкове містечко на березі Боденського озера. Тут кругом старовинні фахверкові будинку з червоними черепичними дахами, біля стін деяких збереглися середньовічні водяні млини. Всі будинки дуже своєрідною архітектури, красиво розфарбовані і розписані, а вікна і балкони прикрашені буквально морем квітів.
  • Дитячий парк розваг «Леголенд» (20 € + вхідний квиток від 32 € дор., Діти до 11 років від 28 €) розташувався на площі, рівній 26 футбольним полям. Він настільки великий, що всередині нього живуть своїм життям 8 тематичних парків поменше (один навіть з власним морем), і в кожному – безліч розваг не тільки для дітей, а й для дорослих.

У центрі парку, в зоні «Мініленд» – цілі квартали Берліна, Франкфурта-на-Майні, Амстердам, Венеції та інших легендарних міст, створені в масштабі 1:20 з 25 млн деталей Лего. Причому це зовсім не статичні декорації: життя на мініатюрних вулицях вирує. До слова, гості парку можуть і самі спробувати себе в містобудуванні: в їх розпорядженні ще 50 млн детальок, з яких можна будувати будинки, створювати тварин і улюблених персонажів.

Повернення в готель. Ночівля.

День 5

Сніданок.

Звільнення номерів.

Переїзд в Зальцбург.

По дорозі в Зальцбург факультативно пропонуємо:

Відвідування термального курорту «Альпійська перлина Бад-Райхенхаль» (25 € / 20 €). Сюди відправляються європейці лікувати астму, бронхіти, тонзиліти, шкірні та гінекологічні захворювання. Коли, вийшовши з автобуса, заглиблюєшся в чудовий зелений парк і зустрічаєш людей зі щасливими і умиротворення особами, розумієш, що далі – у міру знайомства з цією альпійської казці – буде ще цікавіше. І нітрохи не помиляєшся, бо на кожному розі чекають дивовижні відкриття – будь то незрівнянний Курортний парк, або величезний термальний комплекс «Рупертус-термі», або оригінальні фонтани, або самі старовинні вулички з будиночками в альпійському стилі. Список пам’яток Бад-Райхенхаль можна продовжувати.

Що вразило найбільше, так це велика кількість фонтанів – різних і несхожих один на одного. Цей невеликий альпійське містечко нараховує більше 50 цілющих джерел, і кожен з них виведений на поверхню. Більш того – оформлені вони у вигляді оригінальних фонтанів – як старовинних, так і сучасних, а якщо приплюсувати до них фонтани в околицях курорту, то їх загальна кількість перевищить 70 Не випадково Бад-Райхенхаль називають ще містом фонтанів – або, по-німецьки, « Brunnenstadt “.Фонтан Atlas-sole Brunnen у гостей курорту, мабуть, найпопулярніший. Знаходиться він в курортному парку. Крім естетичної насолоди, люди, що збираються навколо нього, ще й проходять курс лікування, адже перетворений він в природний інгаляторій: навколо фонтану розставлені шезлонги , і потужні в Р і фонтану корисно вдихати астматикам, людям, що страждають ЛОР-захворюваннями ну і т. д.

Оглядова екскурсія по Зальцбургу – унікальне місто. У ньому гармонійно поєднуються альпійська природа і древня архітектура.
Споконвіку Зальцбург був містом-резиденцією князів-архієпископів, які утримували в своїх руках як світську, так і духовну владу. Це і визначає обличчя міста палаци, численні церкви і площі, за подобою італійських перетікають одна в іншу. Під час прогулянки по центру Зальцбурга вас не покидає відчуття нереальності того, що відбувається – як ніби ви потрапили в казку. Тут все дихає історією, тут відчувається дух Моцарта. Типові для центру Зальцбурга стильні прохідні дворики з’єднують паралельні пішохідні вулиці. Кожен з них приведе вас до чогось цікавого, будь то затишна кафешка, притулок на пару квадратних метрів або незвичайний сувенірний магазинчик.
Вільний час.

Факультативно пропонуємо:

«Рай на землі – Екскурсія на озера Зальцкаммергут» (35 € / 30)

Екскурсія на озера, яскрава і вражаюча, так як завжди радує можливість доторкнутися до зачіпає за живе красі. Це і природні краси, і неповторні пейзажі, створені людиною. Екскурсія на озера регіону Зальцкаммергут займає цілий день. Налаштуйтеся на цілий день красот. Картинки одна краше інший змінюють один одного.
«Монастирська пивоварня Августінерброй» (30 € / 20 €) – Місце яке обов’язково потрібно відвідати особливо якщо ви любитель пива. Дуже незвичайне місце з смачним пивом та їжею. Кожен зальцбуржец скаже, що краще місце поспілкуватися і відпочити – це Августинська пивоварня. Тут за столом можуть сидіти люди будь-якого достатку і віку, всі рівні і всім добре. Пиво ченців – хороший напій супутній дружнього спілкування і теплій атмосфері, тому в Августінер завжди весело і мирно.

Переїзд в готель на територію Чехії.

Ночівля.

ДЕНЬ 6

Сніданок.

Звільнення номерів.

Переїзд в Україну.

Пізніше прибуття до Львова.

У вартість туру входить:

• Проїзд автобусом єврокласу;
• Супровід керівником групи;
• Проживання по маршруту: готель 3 * туристичного класу;
• Харчування – сніданки
• Оглядові екскурсії по містах: Прага, Мюнхен, Зальцбург.

Вартість туру не включає:

• Додаткові факультативні екскурсії за програмою;
• Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
• Курортний збір 5 євро.
• Страхування – від 35 грн. – обов’язково.
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері);